Projekt wizytówki złotoryja

Kooperacja na wysokim poziomie

W ostatnim czasie otworzyłam własną firmę. Jest to cukiernia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek a przy tym domowych ciast. Z racji tego, iż wypieki to moja słabość, zadecydowałam scalić ją z biznesem. Odnalazłam właściwe miejsce na sprzedaż moich wypieków, na domiar tego zadbałam o właściwą reklamę. Nieco później postanowiłam rozszerzyć działalność o wypieki tortów. Wszystko było dopracowane, a formalności załatwione jednakże brakowało mi pomysłu na dojście do szerszej grupy odbiorców. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z kompetentną obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zatroszczyć się o wizerunek swojej firmy i dodatkowo dostałam w cenie projekt wizytówki z własnym logo a przy tym adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie całego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Rozszerzyłam swoją działalność gospodarczą o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki zalecam wszystkim osobą zakładającym działalność. Każda drukarnia powinna zaplanować go osobiście pod potrzeby konsumenta. Nie powinien obejmować zbyt wiele danych ani być nieskładny. Dzięki temu prawdopodobny użytkownik zapamięta najważniejsze wiadomości aby móc bez kłopotu znaleźć firmę.
Nakład pieniężny wizytówek nie jest duży. Czas adaptacji to na ogół kilka dni. Drukarnia omawia z nami poszczególne detale, które potrzebowalibyśmy umieścić i zajmuje się zrealizowaniem projektu. Kiedy jest on gotowy, zostajemy powiadomieni drogą mailową o alternatywie odbioru. W moim wypadku druk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się porywająco. Polecam małym oraz ogromnym firmom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

krem do tatuażu